Do jakiego lekarza z nadmiernym cellulitem?

Do jakiego lekarza z nadmiernym cellulitem?

Decydując się na lekarza, ważne jest, aby wybrać kogoś, kto przeszedł odpowiednie szkolenie w leczeniu cellulitu. Dobrym sposobem na sprawdzenie referencji jest zapytanie o publikacje w renomowanych czasopismach. To może spowodować trochę zamieszania, ale powinieneś być w stanie znaleźć dowody na ich doświadczenie. Usuwanie cellulitu jest skomplikowaną nauką i wymaga techniki, nauki i umiejętności.

Dr Susan Bard

Dr Bard pochodzi z Nowego Jorku i otrzymała dyplom lekarza na State University of New York – Downstate. Była najlepszym studentem w swojej klasie i została przyjęta do prestiżowego krajowego medycznego stowarzyszenia honorowego Alpha Omega Alpha. Następnie odbyła staż z zakresu chorób wewnętrznych w Mount Sinai Medical Center w Nowym Jorku oraz rezydenturę z zakresu dermatologii na Uniwersytecie w Miami. Posiada rozległe szkolenie w zakresie dermatologii medycznej i kosmetycznej, w tym zabiegów laserowych.

Jeśli szukasz certyfikowanego dermatologa w Nowym Jorku, NY, Dr Susan Bard może pomóc Ci pozbyć się nadmiernego cellulitu. Jest ona doświadczonym i szanowanym dermatologiem z oceną zadowolenia pacjentów na poziomie 3,8. Akceptuje wiele planów ubezpieczeniowych, w tym Medicare, Aetna i Blue Cross Blue Shield of Nebraska.

Aby znaleźć odpowiednie dla siebie leczenie, upewnij się, że znasz różne przyczyny cellulitu – informacja ta pochodzi od redakcji strony Gar pełen miłości. W wielu przypadkach czynniki hormonalne odgrywają główną rolę w pojawieniu się cellulitu. Twoja waga i napięcie mięśni również mogą przyczynić się do powstania cellulitu. Najlepsze metody leczenia będą nie tylko ukierunkowane na problem, ale także na jego przyczynę.

Złuszczanie jest skutecznym sposobem na zmniejszenie wyglądu cellulitu oraz zwiększenie krążenia i drenażu limfatycznego. Istnieje kilka nieinwazyjnych metod złuszczania, a Twój dermatolog może polecić te najlepsze dla Twojego konkretnego stanu. Szczotkowanie na sucho, na przykład, może pomóc zmniejszyć wygląd cellulitu poprzez stymulację krążenia i układu limfatycznego. Popularnymi środkami złuszczającymi są również wcierki kawowe. Usuwają one wierzchnie warstwy skóry, dzięki czemu nierówności stają się mniej widoczne.

Wiele osób z cellulitem nie zauważa żadnych objawów. Mogą mieć tylko niewielki obszar, na którym cellulit jest obecny. Ważne jest jednak, aby szukać pomocy medycznej dla tego stanu, aby uniknąć długoterminowych powikłań. Skonsultuj się z lekarzem już dziś, aby dowiedzieć się o najlepszym leczeniu dla Twojego konkretnego przypadku.

Dr Amy Goodman

Jeśli jesteś zainteresowana leczeniem nadmiernego cellulitu, Dr Amy Goodman może być w stanie Ci pomóc. Posiada ona doświadczenie w chirurgii dermatologicznej i dermatologii kosmetycznej. Za swoją wiedzę została wyróżniona przez Forbes i Esquire. Otrzymała kilka nagród za swoją pracę, w tym prestiżowe Dr Oz Fellowship.

Podobne tematy