Ile kosztuje powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym?

czerwone powiększone usta

Każda kobieta marzy o pełnych i wydatnych ustach. Są one niezaprzeczalnym symbolem kobiecości i tym, co skutecznie przykuwa męskie spojrzenie. Niestety, nie każda z nas może pochwalić się takimi wargami, które zostały nam podarowane przez naturę. W efekcie, coraz częściej panie decydują się na to, by skorzystać z dobrodziejstwa jakie oferuje im medycyna estetyczna. Najpopularniejszym stał się zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Ile jednak taka przyjemność kosztuje i w jaki sposób można pozyskać dodatkowe środki na zrealizowanie takich marzeń?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym- jakie efekty można uzyskać?

Kwas hialuronowy jest jedną z tych substancji, która w całkowicie naturalny sposób występuje w naszym organizmie. Niemniej jednak jest to również substancja powszechnie wykorzystywana w medycynie estetycznej, właśnie w kontekście zabiegu powiększania i modelowania ust. Nie da się ukryć, że jest to coraz popularniejszy zabieg wśród kobiet, które chcą spełnić swoje marzenia o posiadaniu pełnych i wydatnych warg. Warto zaznaczyć, że efekty zabiegu są widoczne niemalże od razu, a finalny rezultat jest uzależniony od tego, jaka ilość kwasu została wykorzystana do przeprowadzenia iniekcji. Zwykle jednak panie stosują od 0,5 do 1 mililitra preparatu. Zabieg z jego wykorzystaniem pozwala na to, by w dość naturalny sposób uwydatnić wargi, a jednocześnie zagwarantować wymodelowanie ust. Tuż po wstrzyknięciu na wargach może się utrzymywać lekki obrzęk, który jednak po kilku dniach zanika. Efekty zabiegu z kolei utrzymują się przez co najmniej 6-8 miesięcy.

Ile kosztuje zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Zabieg powiększania, a także modelowania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to sztandarowy zabieg większości gabinetów kosmetycznych. Panie jednak mogą się zastanawiać, jaki będzie koszt, które muszą ponieść w celu uzyskania wymarzonych i wydatnych warg. Otóż wszystko zależy od tego, ile mililitrów kwasu hialuronowego zostanie wykorzystane podczas zabiegu. Zwykle jednak średni koszt wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w wargi to od 800 do nawet 2500 złotych. Z pewnością panie z naturalnie wąskimi wargami będą musiały się przygotować na większy wydatek, co będzie wynikało z konieczności zastosowania większej ilości preparatu.

W jaki sposób można sfinansować zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym z pewnością nie jest jednym z najmniejszych wydatków. Panie, które niestety nie dysponują takimi oszczędnościami, mogą zastanawiać się, w jaki sposób mogą sfinansować swoje marzenia o wydatnych i kształtnych wargach. Okazuje się, że jednym z rozwiązań w tej sytuacji mogą być pożyczki na dowód online. Jest to skuteczny i prosty sposób, by pozyskać dodatkowe środki, które można przeznaczyć na dowolny cel- w tym wypadku na zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym. Takie pożyczki przyznawane są zwykle jeszcze tego samego dnia, więc panie mogą umawiać już dogodny termin zabiegu.

Przeczytaj również: Ile kosztują zabiegi upiększania twarzyPodobne tematy